AM3TW-4824DH35Z
MFR.Part #
AM3TW-4824DH35Z
JLCPCB Part #
C5584250
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-24V~24V 18V~72V 2 3.5kV 3W 63mA 81% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS