AME1-15SBAZ
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AME1-15SBAZ
JLCPCB Part #
C6124589
Package
DIP,35.6x23.3mm
Description
1 15V 1W 61% 67mA 90VAC~528VAC DIP,35.6x23.3mm AC-DC Power Modules ROHS