AM3TW-4818DH35Z
MFR.Part #
AM3TW-4818DH35Z
JLCPCB Part #
C5584229
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
18V 18V~72V 2 3.5kV 3W 76% 84mA DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS