AM3DG-151508DH30-NZ
MFR.Part #
AM3DG-151508DH30-NZ
JLCPCB Part #
C7072225
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
-8V~15V 120mA 14.25V~15.75V 2 3W 3kV 81% SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS