AM10TWM-4812DH50YZ
MFR.Part #
AM10TWM-4812DH50YZ
JLCPCB Part #
C6120334
Package
DIP,31.6x20.1mm
Description
10W 12V 18V~75V 2 420mA 5kV 85% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Overvoltage protection DIP,31.6x20.1mm Isolated Power Modules ROHS