AM30EW-2403SZ
MFR.Part #
AM30EW-2403SZ
Description
1 1.6kV 3.3V 30W 7.5A 86% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overheat protection、Automatic fault recovery - Isolated Power Modules ROHS