AM30CW-4815SZ
MFR.Part #
AM30CW-4815SZ
JLCPCB Part #
C5561515
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.6kV 15V 18V~75V 2A 30W 92% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS