AM2F-1207SH52Z
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM2F-1207SH52Z
JLCPCB Part #
C6120921
Package
SIP,32x8.1mm
Description
1 10.8V~13.2V 278mA 2W 5.2kV 66% 7.2V Short Circuit Protection、Automatic fault recovery SIP,32x8.1mm Isolated Power Modules ROHS