AM3F-1207SH52Z
MFR.Part #
AM3F-1207SH52Z
JLCPCB Part #
C5561576
Package
SIP,32x8mm
Description
1 10.8V~13.2V 3W 416mA 5.2kV 7.2V 71% SIP,32x8mm Isolated Power Modules ROHS