AM1LS-0303SH30-NZTR
MFR.Part #
AM1LS-0303SH30-NZTR
JLCPCB Part #
C5943259
Package
SMD,12.7x11.2mm
Description
1 1W 2.97V~3.63V 3.3V 303mA 3kV 73% SMD,12.7x11.2mm Isolated Power Modules ROHS