AM1D-4803SH52Z
MFR.Part #
AM1D-4803SH52Z
JLCPCB Part #
C5583924
Package
SIP,19.5x6mm
Description
1 1W 3.3V 43.2V~52.8V 5.2kV 73% SIP,19.5x6mm Isolated Power Modules ROHS