AM1D-1215SH52Z
MFR.Part #
AM1D-1215SH52Z
JLCPCB Part #
C6120449
Package
SIP,19.5x6mm
Description
1 10.8V~13.2V 15V 1W 5.2kV 67mA 82% Short Circuit Protection、Automatic fault recovery SIP,19.5x6mm Isolated Power Modules ROHS