AM15EW-11024SH22-NZ
MFR.Part #
AM15EW-11024SH22-NZ
JLCPCB Part #
C7450722
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 15W 2.25kV 24V 40V~160V 625mA 85% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS