AM15EW-2405DZ
MFR.Part #
AM15EW-2405DZ
JLCPCB Part #
C7213545
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
-5V~5V 1.5A 1.5kV 15W 2 83% 9V~36V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS