EC7B-24S18NS
MFR.Part #
EC7B-24S18NS
JLCPCB Part #
C6238798
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 1.8V 11W 18V~36V 6A 86% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS