AME15-3.3SJZ
MFR.Part #
AME15-3.3SJZ
JLCPCB Part #
C6120658
Package
DIP,62x45mm
Description
1 15W 3.3V 3A 74% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Overvoltage protection、Automatic fault recovery DIP,62x45mm Isolated Power Modules ROHS