AM12T-1215DZ
MFR.Part #
AM12T-1215DZ
JLCPCB Part #
C5583237
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-15V~15V 1.6kV 12W 2 400mA 91% 9V~18V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS