AM5T-4805SH35-VZ
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM5T-4805SH35-VZ
JLCPCB Part #
C5943981
Package
DIP,32.3x21.4mm
Description
1 1A 3.5kV 36V~72V 5V 5W 77% DIP,32.3x21.4mm Isolated Power Modules ROHS