AM10TW-2405SZ
MFR.Part #
AM10TW-2405SZ
JLCPCB Part #
C6123653
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.6kV 10W 2A 5V 87% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS