AM10E-2409DZ
MFR.Part #
AM10E-2409DZ
JLCPCB Part #
C5549851
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.5kV 10W 18V~36V 2 555mA 83% 9V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS