AM20E-4812D-NZ-K
MFR.Part #
AM20E-4812D-NZ-K
JLCPCB Part #
C5550572
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.5kV 12V 2 20W 36V~75V 830mA 88% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS