AM10E-1215DZ
MFR.Part #
AM10E-1215DZ
JLCPCB Part #
C5549845
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.5kV 10W 15V 2 333mA 85% 9V~18V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS