AM10E-1215SZ
MFR.Part #
AM10E-1215SZ
JLCPCB Part #
C7072446
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 10W 15V 666mA 84% 9V~18V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS