AM10CW-480505DVZ
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM10CW-480505DVZ
JLCPCB Part #
C7072444
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.5kV 10W 18V~75V 1A 2 5V 84% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS