AM2D-4812SH52Z
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM2D-4812SH52Z
JLCPCB Part #
C6124091
Package
SIP,19.5x6mm
Description
1 12V 167mA 2W 43.2V~52.8V 5.2kV 80% SIP,19.5x6mm Isolated Power Modules ROHS