ASPI-4030S-6R8M-T
MFR.Part #
ASPI-4030S-6R8M-T
JLCPCB Part #
C2041610
Package
SMD,4x4mm
Description
1.6A 2.75A 6.8uH 90mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS