AFBC-Q0805-102-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AFBC-Q0805-102-T
JLCPCB Part #
C5581162
Package
0805
Description
1 1kΩ@100MHz 450mΩ 0805 Ferrite Beads ROHS