ATFC-0201-10NG-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ATFC-0201-10NG-T
JLCPCB Part #
C5570380
Package
0201
Description
10nH 2GHz 3.5Ω 80mA 8@500MHz ±2% 0201 Inductors (SMD) ROHS