ATFC-0201HQ-3N7B-T
MFR.Part #
ATFC-0201HQ-3N7B-T
JLCPCB Part #
C7218156
Description
14@500MHz 3.7nH 350mA 400mΩ 6GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS