ATFC-0201HQ-2N2B-T
MFR.Part #
ATFC-0201HQ-2N2B-T
JLCPCB Part #
C5949700
Description
14@500MHz 2.2nH 200mΩ 500mA 6GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS