ATFC-0201HQ-2N5B-T
MFR.Part #
ATFC-0201HQ-2N5B-T
JLCPCB Part #
C6466906
Description
14@500MHz 2.5nH 250mΩ 450mA 6GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS