ASPI-M2512-1R0N-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ASPI-M2512-1R0N-T
JLCPCB Part #
C2050325
Package
1008
Description
1uH 3.7A 3A ±30% 1008 Power Inductors ROHS