LQH2HPN100MJRL
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQH2HPN100MJRL
JLCPCB Part #
C711112
Package
1008
Description
10uH 456mΩ 490mA 830mA ±20% 1008 Power Inductors ROHS