ASPI-F1060-8R2M-T
MFR.Part #
ASPI-F1060-8R2M-T
JLCPCB Part #
C3221740
Package
SMD,11.9x11mm
Description
14A 16.5mΩ 8.2uH 9.5A ±20% SMD,11.9x11mm Power Inductors ROHS