ASPI-F1010-8R2M-T
MFR.Part #
ASPI-F1010-8R2M-T
JLCPCB Part #
C3224732
Package
SMD,11.9x11mm
Description
12.4mΩ 16.3A 8.2uH ±20% SMD,11.9x11mm Power Inductors ROHS