ASPI-8040LR-8R2N-T
MFR.Part #
ASPI-8040LR-8R2N-T
JLCPCB Part #
C3224593
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
45mΩ 5.7A 6.6A 8.2uH ±30% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS