ASPI-104S-680M-T
MFR.Part #
ASPI-104S-680M-T
JLCPCB Part #
C187350
Package
SMD,10.1x10mm
Description
1.42A 1.5A 213mΩ 68uH ±20% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS