ASPI-6045T-270M-T
MFR.Part #
ASPI-6045T-270M-T
JLCPCB Part #
C3221022
Package
SMD,6x6mm
Description
1.65A 1.9A 133mΩ 27uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS