ASPI-8030HS-5R6N-T
MFR.Part #
ASPI-8030HS-5R6N-T
JLCPCB Part #
C3223768
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
10A 37.2mΩ 5.6uH 6.3A ±30% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS