AIMC-0402HQ-4N7C-T
MFR.Part #
AIMC-0402HQ-4N7C-T
JLCPCB Part #
C1332452
Description
130mΩ 20@250MHz 4.7nH 600mA 6GHz 0402 Inductors (SMD) ROHS