ASPI-6045T-430M-T
MFR.Part #
ASPI-6045T-430M-T
JLCPCB Part #
C3224236
Package
SMD,6x6mm
Description
1.2A 1.63A 260mΩ 43uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS