ASPI-6045T-3R3N-T
MFR.Part #
ASPI-6045T-3R3N-T
JLCPCB Part #
C3222331
Package
SMD,6x6mm
Description
27mΩ 3.3uH 3.7A 5.9A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS