ASPI-6045T-3R0N-T
MFR.Part #
ASPI-6045T-3R0N-T
JLCPCB Part #
C3221276
Package
SMD,6x6mm
Description
26mΩ 3.8A 3uH 5.6A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS