ASPI-6045T-1R0N-T
MFR.Part #
ASPI-6045T-1R0N-T
JLCPCB Part #
C3222955
Package
SMD,6x6mm
Description
14mΩ 1uH 5.14A 9.85A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS