ASPI-6045T-152M-T
MFR.Part #
ASPI-6045T-152M-T
JLCPCB Part #
C3222032
Package
SMD,6x6mm
Description
1.5mH 210mA 240mA 8.45Ω ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS