ASPI-6045T-120M-T
MFR.Part #
ASPI-6045T-120M-T
JLCPCB Part #
C3224449
Package
SMD,6x6mm
Description
12uH 2.2A 2.8A 75mΩ ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS