ASPI-0315S-6R8N-T
MFR.Part #
ASPI-0315S-6R8N-T
JLCPCB Part #
C3224310
Package
SMD,3.7x3.7mm
Description
170mΩ 6.8uH 730mA ±30% SMD,3.7x3.7mm Power Inductors ROHS