ASPI-5050LR-100M-T
MFR.Part #
ASPI-5050LR-100M-T
JLCPCB Part #
C3222797
Package
SMD,6x5.7mm
Description
10uH 43mΩ 5.4A 5A ±20% SMD,6x5.7mm Power Inductors ROHS