ASPI-4030S-820M-T
MFR.Part #
ASPI-4030S-820M-T
JLCPCB Part #
C1333433
Package
SMD,4x4mm
Description
1.06Ω 470mA 660mA 82uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS