ASMPH-0805-1R0M-T
MFR.Part #
ASMPH-0805-1R0M-T
JLCPCB Part #
C3910956
Package
0805
Description
1.15A 1.3A 110mΩ 1uH 60MHz Multilayer inductor ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS